احمد خاتمی مردم را تهدید می کند

به گزارش خبر گزاری فارس احمد خاتمی در یکی سخنرانی هایش چنین گفته است:

به گزارش خبرگزاری فارس احمد خاتمی درخطبه‌های نماز جمعه امروز گفت: «من در همین تهران نماز روز عاشورا را در یکی از میدان‌های بزرگ شهر خواندم، گویی تهران، میدان جنگ شده بود. وحشتی که در تهران بود در جبهه دیده نمی‌شد. [عاشورا] را تبدیل به میدان جنگ کردند.»

 امام جمعه تهران امروز با اشاره به حوادث ۸۸ گفت: «فتنه گران تا قیامت با آب زمزم هم نمی‌توانند ننگ حمله به عزاداران ابا عبدالله، ننگ آتش زدن مسجد و اهانت به عکس امام راحل را بشویند.»

 

باید به این آدم گفت عاشورای ۸۸ دست گرمی بود که شما بدونید این نیروی لایزال چه خاصیتی دارد. اینقدر ریشه ای کل نظامتان را زد که تا همین الان از درد اش خواب خوش ندارید و مدام چرندیات از رسانه های خود علیه اش می گویید.

اگر عاشورای ۸۸ چندین میلیون آمدند به خیابان ها و نظام شما را خواستند بزیر بکشند مطمئن باشید در دور بعدی همه ۸۰ میلیون مردم به خیابان ها می آیند. و با سیاستی قاطع و هماهنگی بین نیرو هایشان با یک سیاست انقلابی سرنگونی طلبانه نظام اتان را بزیر خواهند کشید!

اگر شانس بیاورید چند ماه به عمر ننگین خود ادامه دهید این هجوم مردم را به ریز ریز بنیان نظامتان را خواهید دید! یک هجوم سراسری که نه بسیج و سپاه و نیروی انتظامی و ارتش اتان تا بخواهد بجنبد همه تسلیم خواهند شد. ما انقلابیون ۵۷ تجربه کافی برای انقلابیون امروز داریم که مردم بتوانند به انقلاب و حرکت خود اطمینان داشته باشند و با رجز خوانی شما گیج نشوند.

کل نیروی مافوق مردم که در جمهوری اسلامی جمع شده است را باید پایین کشید و هیچ ارگان و نهادی از این نظام نمی تواند بعد از انقلاب مردم به عمر ننگین خود ادامه دهد. برای امثال شما هم زندان ها در انتظارتان است که شاید در اواخر عمر ننگین اتان به ذره ای از انسانیت دست یابید که بی بهره از دنیا نروید!

 

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s